Prečo dopriať vitamín C v lete pokožke?

V lete sa mnoho z nás snaží dosiahnuť maximum v starostlivosti o svoje zdravie. Slnečné lúče nás motivujú k dosiahnutie zdravej a lesklej pleti. Silné slnečné žiarenie však môže mať aj negatíva. Vašu pleť vysušuje, a preto je dôležitá hydratácia. K jej dosiahnutiu Vám pomôže zázračný vitamín C, ktorý má rad využití. Nielenže priaznivo pôsobí na trávenie, ale tiež pozitívne vplýva na pokožku. 

Vitamín C prirodzene rozžiari Vašu pleť!

Vitamín C by ste mali svojej pleti v lete dopriať najmä preto, lebo chráni pleť pred poškodením spôsobeným slnečným žiarením. Zároveň minimalizuje vznik vrások a tónuje pleť. Ak ho do svojej rutiny zaradíte pravidelne, môže zlepšiť textúru a lesk zdravý pokožky. 

Dopĺňate vitamín C v tabletkovej forme?

Okrem kozmetických prípravkov môžete vitamín C dopĺňať vo forme farmaceutických prípravkov, ktoré sú určené na konzumáciu. Sú prospešnú pre celkové zdravie, vitalitu a imunitu. Zároveň  sú vhodným doplnkom stravy, v prípade ak trpíte potravinovými intoleranciami. 

Hutné makeupy v lete odložte!

Vymeňte v lete makeup za tónovací krém! Tónovací krém Perfect C, ktorý je navyše obohatený o SPF 20 disponuje viacerými prospešnými funkciami. Tento prípravok je schopný ovplyvňovať biochemické mechanizmy, ktoré sú zodpovedné za tvorbu melanínu. Perfect C Vám zaručí dokonalý efekt make upu. Je ľahký a prináša vašej pleti zjednotenie, Zároveň je svojimi zložkami vhodný aj pre citlivú pleť. 

Natinuel Perfect C - tónovací krém

Vedeli ste, že na kolagén vplýva vitamín C?

Vitamín C je jednou z najdôležitejších zložiek, ktorá vplýva na neosyntézu kolagénu a elastínu. Tieto zložky Vaše telo potrebuje a Vy by ste mu ich mali dopriať! Sérum Defend C 25 poskytuje kožným bunkám optimálnu hladinu vitamínu C, navyše je obohatený o vitamín E a melatonín. Vzhľadom na bohaté zloženie má merateľný význam na omladenie pokožky. Zároveň má vďaka zložke vitamínu C protizápalové účinky a vplýva aj na zlepšenie oslabenej pokožky so sklonom k zmene pigmentácie. Jeho blahodarné účinky môžete podporiť výživou, ktorú dodáva krém Defend plus, okrem toho, že zmierňuje starnutie pokožky, lokálne podporuje imunitu pokožky. Spolu so sérom aktívne normalizuje slabú pokožku so sklonom k dermatitíde a zápalom.

Natinuel Defend plus - hydratačný krémNatinuel Defend plus, dvojfázové sérum

Ak ste doteraz pochybovali, či vitamín C zaradiť do svojej dennej rutiny, verím, že teraz už neváhate! Pri správnom a vyváženom dávkovaní vitamínu C podporíte Vaše zdravie. Ak už sa rozhodnete pre lokálnu podporu pokožky alebo pre konzumáciu verte, že Vaše telo sa Vám poďakuje a Vy budete žiariť!